Projektowanie i Inżynieria 

Nasz dział Rozwoju i Techniki posiada umiejętność wykorzystywania specyficznych dyscyplin naukowych i wspierania zarówno naszej organizacji jak i indywidualnych rozwiązań klienta. 

Oferujemy nasze usługi i wiedzę, m.in.: 

Wyposażenie do testów 

Nasze możliwości przeprowadzania testów można ująć w czterech głównych kategoriach: 

Pokrycia 

Wymiary 

Montaż 

Własności mechaniczne 

Wykonywanie rysunków  

Prace projektowe przy wykorzystaniu oprogramowania 2D i 3D typu CAD zgodnego ze standardami przemysłu 

Solidworks 2006 

Projektowanie rozwiązań mechanicznych 3D 

Modelowanie 3D 

Narzędzie analityczne 

Rozwiązania do zarządzania danymi 

Tworzenie i kontrolowanie rysunków oraz specyfikacji technicznych 

AutoCAD 14 

Znany i rozpoznawany na całym świecie format plików i narzędzie do tworzenia rysunków technicznych

Racjonalizacja Produktu 

Blisko współpracujemy z naszymi klientami i dokonujemy przeglądu zakresu produktów, tak aby dokonać racjonalnego i najbardziej właściwego wyboru produktów dla waszej firmy, zmniejszyć koszty i zwiększyć wydajność.  

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować w celu otrzymania oferty na wykonanie pełnej racjonalizacji produktów, kliknij tutaj

24-godzinna pomoc 

Na stronie internetowej TR Fastenings znajdują się informacje techniczne i wymiarowe dla tysięcy produktów. Nasi klienci otrzymują dodatkowo bezpłatny dostęp do biblioteki rysunków CAD najbardziej popularnych elementów złącznych. Ponad 20000 konfiguracji zawartych w bibliotece umożliwia wybór dokładnie takiego elementu złącznego, jakiego potrzebujesz. Odpowiedni pod względem skali model można ściągnąć na własny komputer wybierając jeden z 27 różnych formatów 2D i 3D. Możesz wybrać format pliku dla: AutoCAD, Catia, Pro/Engineer, SolidWorks, DXF, IGES i STEP. 

Zestaw narzędzi do projektowania został stworzony z myślą o jak najłatwiejszym wyborze elementów złącznych. Doskonale wiemy, że większość inżynierów pracuje nad różnymi i indywidualnymi projektami oraz że w tych projektach często stosuje się elementy złączne. Z Zestawem Narzędzi do Projektowania możesz zachować specyfikacje elementów złącznych bezpośrednio z naszej strony internetowej do twojego projektu. Dzięki temu, z łatwością znajdziesz te specyfikacje w późniejszym czasie. Z naszym zestawem narzędzi możesz: 

wygenerować numery części TR dla dowolnego elementu z naszej strony 

zachować elementy w projektach 

stworzyć dowolną ilość projektów 

dzielić projekty z kolegami w dowolnym miejscu na świecie – wszystko czego potrzebują to dostęp do Internetu 

szybko wysyłać zapytania do TR 

Nasza baza Wiedzy o produktach została zawarta w artykułach, których przeznaczeniem jest wspomaganie projektowania rozwiązań naszych klientów.  

Dodatkowo dysponujemy biblioteką animacji, które w prosty sposób przedstawiają jak nasze elementy złączne pracują pod obciążeniem. Ponadto znajduje się tu kalkulator do konwersji jednostek oraz pismo dedykowane technicznym nowinkom i kierunkom rozwoju branży.  

Aby wejść na techniczną stronę internetową, kliknij tutaj

Wsparcie dla Nowych Produktów 

Wiele firm zapomina o elementach złącznych w trakcie projektowania nowych wyrobów, a właściwy wybór może stanowić o ogromnej różnicy w kosztach całego montażu i żywotności wyrobu. 

Nasi inżynierowie są ekspertami w montażu mechanicznym i zawsze mogą służyć rekomendacją wyboru odpowiedniego elementu złącznego. Zawsze bierzemy pod uwagę koszty, metodę montażu i funkcje, jakie elementy złączne muszą spełniać. 

Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o tym jak możemy ci pomóc na etapie projektowania, kliknij tutaj