Produkcja i Jakość

Wiele z naszych fabryk jest dedykowanych do produkcji wielkoseryjnej, zgodnej ze specyfikacją rysunkową klientów. Ponadto, nasze strategiczne partnerstwo z innymi głównymi producentami umożliwia nam zaoferowanie szerokiego zakresu specjalnych części, wliczając w to: 

Cześci obrabiane mechanicznie 

Produkty zimno-walcowane 

Produkty wytłaczane 

Odkuwki 

Zapewniamy dostawy do ponad 5000 firm reprezentujących wszystkie przemysły z obszaru całego globu. Wiele z tych przemysłów wymaga spełnienia specjalnych wymogów zarówno w odniesieniu do samych produktów jak i ich jakości. Naszym zadaniem jest sprostać tym wymaganiom poprzez szeroki zakres oferowanego asortymentu produktów oraz różnorodne akredytacje jakościowe.

Produkcja 

Nasze możliwości produkcyjne to sieć zakładów na obszarze dwóch kontynentów. Stanowią one 25% wolumenu sprzedaży ogółem. Jako producent działający w dużej skali zwracamy baczną uwagę na jakość produktów, ich koszty i surowiec, z którego są wykonywane. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonywane na odpowiednich maszynach w takim miejscu na świecie, aby spełnić wymagania kosztowe i ilościowe. 

6 fabryk 

Akredytacja ISO 9000 i TS16949 

Zakład obróbki cieplnej na terenie fabryki 

Uszczelnianie próżniowe na terenie fabryki 

Pakowanie na terenie fabryki 

Zdolności produkcyjne 

Chiny:  2500 m2 Produkty zimnowalcowane – 600 milionów części rocznie 

Malezjia:  2800 m2 Produkty zimnowalcowane – 800 milionów części rocznie 

Singapur:  3400 m2 Produkty zimnowalcowane specjalne – 1.4 biliona części rocznie 

Tajwan: 4200 m2 Produkty zimnowalcowane – 2.4 biliona części rocznie 

UK: 1200 m2 Produkty obrabiane mechanicznie – 80 milionów części rocznie 

Ogółem TR posiada 14 100 m2 powierzchni produkcyjnej i wytwarza ponad 5 bilionów części rocznie.

Jakość 

Celem TR jest zapewnienie takiego poziomu jakości, który zapewnia produkowanie elementów złącznych bez wad produkcyjnych dla wyspecyfikowanych parametrów. 

W zależności od wymagań klientów możemy spełnić specyficzne wymagania jakościowe. Spełniamy te wymagania wykorzystując zaawansowane narzędzia jakościowe typu PPAP, model ciągłego rozwoju dostawcy, strategiczne źródła zaopatrzenia jak również nowoczesne systemy sortujące wykorzystujące kamery czy laser. 

Rejestracja 

ISO 9001 : 2008

ISO/TS 16949 

ISO 14001 : 2004

Zasady BHP zgodnie z OHSAS 18001

BS EN9120 : 2005

Inne usługi 

Zestawy naprawcze  

Wielu producentów dostarcza zestawy naprawcze lub do montażu wraz z wyrobami gotowymi. Produkowanie tych zestawów może być czasochłonne oraz pochłaniać te zasoby, które mogłyby być lepiej wykorzystane przy produkcji.

Oferujemy usługi przygotowywania różnych zestawów w zakresie od prostych zestawów naprawczych do pełnych zestawów montażowych. 

Składanie podzespołów 

Możemy podjąć się wykonania prostych, mechanicznych operacji składania podzespołów tak, abyś mógł skupić się na najważniejszych kompetencjach które posiadasz.

Aby szczegółowo przedyskutować oferowane przez nas usługi, skontaktuj się z najbliższym oddziałem TR.