Kariera 

TR Fastenings, jako jeden z wiodących producentów i dystrybutorów elementów złącznych w Europie, poszukuje najlepszych kandydatów na pracowników.  

Praca z nami to nie tylko zatrudnienie, gdyż dla odpowiednich kandydatów oferujemy możliwości kariery zawodowej w wielu dyscyplinach. Np.: 

Sprzedaż – z biura i w terenie

Inżynier sprzedaży

Zakupy 

Logistyka 

Administracja 

Jakość 

Posiadając 16 dywizji w Wielkiej Brytanii i Irlandii, 8 w Europie kontynentalnej, 3 w Ameryce i 9 w Azji możemy zaoferować karierę zawodową niemal wszędzie. 

Wypełnij nasz kwestionariusz osobowy na stronie internetowej. Wszystkie pola są dowolne do wypełnienia, a wszelkie przesłane informacje nie będą przekazywane poza Trifast plc. 

Po otrzymaniu kwestionariusza sprawdzimy czy mamy odpowiednią dla ciebie ofertę. Jeżeli tak, to skontaktujemy się z tobą w celu podjęcia dalszych kroków. Jeżeli nie, to zatrzymamy twoje dane w bazie danych do czasu pojawienia się odpowiedniej oferty. 

Wypełnij nasz kwestionariusz osobowy na stronie internetowej (In English only)

Sugerujemy, abyś poświęcił chwilkę i zapoznał się z naszą stroną internetową. Znajduje się tam mnóstwo informacji, począwszy od opisu produktów aż do globalnej sieci. W szczególności może cię zainteresować część finansowa. Upewnisz się, że masz do czynienia z firmą przynoszącą zyski i zapewniającą bezpieczną przyszłość.