Konstrukce a vývoj 

Náš výzkum a vývoj je schopný pokrýt širokou škálu inženýrských disciplín tak, aby vše vyhovovalo potřebám podniku a potřebám našich zákazníků. 

Nabízíme mnoho služeb: 

Testování:   

Naše testovací středisko se zaměřuje na tyto 4 kategorie: 

povrchová úprava 

rozměrová přesnost 

instalace 

mechanické vlastnosti 

Výkresová dokumentace 

Výkresová dokumentace ve 2D a 3D CAD softwaru 

Solidworks 2006 

3D mechanické modelování 

3D modelování 

Analýza použití nástrojů 

Kotrola dat 

Vytvoření výkresové dokumentace a kontrola 

AutoCAD 14 

Celosvětově používaný formát souboru

Přizpůsobení produktu 

Spolupracujeme se zákazníkem na posouzení a případném přispůsobení produktu tak, aby si mohl být jistý, že mu dodáme správný produkt přesně podle jeho potřeb. Snižujeme tím cenu a zvyšujeme efektivitu  

pokud nás chcete kontaktovat ohledně racionalizace vaší produkce klikněte zde

24 hodinová podpora 

Na technických stránkách TR Fastenings je možno nalézt rozměrové informace o tisíci produktech. Je to také místo s velmi komplexní knihovnou CAD výkresů spojovacího materiálu. Nachází se zde přes 20 000 konfigurací. Vy si pouze vyberete Vámi požadovaný produkt ve Vámi požadované velikosti a můžete si ho uložit na Váš počítač ve 27 různých 2D nebo 3D formátech, jako např. AutoCAD, Catia, Pro/Engineer, SolidWorks, DXF, IGES a STEP. To vše samozřejmě zdarma. 

Project Toolkit byl navržen k tomu, aby bylo co nejjednodušší specifikovat objednávku. Víme, že většina projektantů pracuje na několika projektech, na které potřebují spojovací materiál. S Projekt Toolkit je možno roztřídit si Vámi požadované prvky do složek podle jednotlivých projektů a tuto přehlednou strukturu vždy, když je potřeba znova vyvolat. Toto umožňuje: 

Generovat čísla součástí TR pro jakýkoli prvek na našich stránkách 

Uložení prvků do jednotlivých projektů 

Vytvořit tolik projektů, kolik je potřeba 

Sdílet projekty s Vašimi kolegy po celém světě – jediné co potřebují je internet 

Rychlé odesílání poptávek 

Náš online průvodce Knowledge base je vytvořen k tomu, aby asistoval zákazníkovi při navrhování aplikace a montáže  

Dále je zde možno najít knihovnu animací ukazující krok za krokem funkci našich značkových TR prvků, převodní kalkulátor na jednotky a přístup na naše novinky, kde Vás informujeme o posledních novinkách ve vývoji.

Podpora nového produktu 

Mnoho společností při návrhu nového výrobku přehlíží význam spojovacího materiálu, ale správný výběr těchto prvků může dramaticky ovlivnit náklady a životnost výrobků. 

Naši inženýři jsou experti v montážních mechanismech a pomohou Vám vždy doporučit ty správné prvky, pomocí nichž dosáhnete správnou cenu, snadnou montáž, vysoký výkon a životnost. 

Pokud chcete vědět více o možnostech jak Vám můžeme více pomoci s návrhem, klikněte zde