Výroba a kvalita 

Mnoho našich výrobních závodů je určeno k výrobě velkých objemů spojovacího materiálu přímo podle požadavků a výkresů zákazníků. Dále máme uzavřena partnerství s vyzkoušenými subdodavateli po celém světě, pomocí nichž jsme schopni zajistit širokou škálu speciálních prvků: 

Soustružené prvky 

Prvky válcované za studena 

Lisované 

Pěchováním 

Dodáváme více než 5000 společnostem ze všech oblastí průmyslu po celém světě. Mnohé tyto společnosti mají specifické potřeby na výrobky a na kvalitu. Naše práce je uspokojit tyto požadavky naší širokou nabídkou a vysokou kvalitou.

Výroba 

Naše výrobní síť zahrnuje dva kontinenty a produkuje 25% z celkové produkce. Jako výrobce s velmi širokou nabídkou se soustředíme na kvalitu, cenu a vyhovění potřeb zákazníka. Můžeme Vás ujistit, že prvky jsou vyráběny na správných strojích na správném místě na světě, tak aby byly zaručeny nejnižší ceny a nejnižší logistické náklady. 

6 výrobních závodů 

splňujeme normy ISO 9000 a TS16949 

Vlastní linka na tepelné zpracování 

Vlastní linka na vakuové balení 

Vlastní balící zařízení 

Kapacity 

Čína: 2500 m2 - tváření za studena – 600 milionů prvků za rok         

Malajsie: 2800 m2 – tváření za studena – 800 milionů prvků za rok 

Singapur: 3400 m2 – speciální tváření za studena – 1,4 miliardy za rok 

Taiwan: 4200 m2 – soustružení – 80 milionů za rok 

Anglie: 1200 m2 – soustružení – 80 milionů za rok 

Celkově má TR 14 100 m2 výrobních hal, produkujících 5 miliard prvků za rok

Kvalita 

Cílem společnosti TR je zajistit odpovídající jakost výrobků, čímž se předchází produkci nekvalitních výrobků s cílem dosáhnout nulové defekty pro určité požadované rysy. 

Individuální požadavky zákazníka na jakost je možno splnit pomocí nástrojů jako: elektronické PPAP, vývoj a v neposlední řadě cal/kamerové/laserové a jiné způsoby třídění. 

Splňujeme normy 

ISO 9001 : 2008  

ISO/TS 16949   

ISO 14001 : 2004 

Bezpečnost podle  OHSAS 18001

BS EN9120 : 2005

Ostatní služby 

Montážní sady 

Výroba montážních sad je časově velice náročná. Zdroje použité k výrobě by mohli být využity efektivněji např. přímo při montáži. 

Nabízíme Vám možnost dodání montážních sad spolu s hotovým výrobkem, od základních upevňovacích sad až po sady pro kompletní instalaci.

Předpříprava výroby 

Nabízíme Vám provedení jednoduchých mechanických předvýrobních prací, které Vám umožní soustředit Váš výkon pouze na Vaše klíčové výrobní operace. 

Pro více informací kontaktujte nejbližší pobočku TR.