Tedarikçi Yönetimli Envanter (VMI)

Yüksek miktarlı düşük maliyetli elemanların tedarikçiden üretim hattına getirilmesi idari bir süreç gerektirmektedir. Bu da, parçaların toplam maliyetinin ciddi şekilde artmasına neden olabilir.  Lojistik tedarik sistemlerimiz özellikle bu idari süreçleri ortadan kaldırmakta ve müşterinin genel maliyetlerini indirmektedir. 

Kurduğumuz her bir sistem müşterinin özel ihtiyaçlarına göre ayarlanmaktadır ve basit bir KanFax sisteminden, yüksek hacimli kullanıcılar için tam Direct Line Feed sistemine kadar dağılım gösterebilir.

VMI Faydaları 

Tedarikçi tabanında ve ilgili idari maliyetlerde ciddi şekilde düşüş. 

Kalite onaylı ürünlerin doğrudan üretim hattına nakledilebilmeleri sayesinde teftiş maliyetlerinde düşüş. 

Üretim hattında sadece birkaç günlük stok durması nedeniyle envanter takibi ve depolama maliyetlerinde azalma 

Parçaların kullanım noktasında daima hazır bulunmaları sayesinde üretimin temel fonksiyonlarına odaklanabilmesi

VMI Sistemleri 

Yüksek miktarlı, düşük maliyetli elemanların tedarikçiden üretim hattına getirilmesi idari bir süreç gerektirmektedir. Bu da, parçaların toplam maliyetinin ciddi şekilde artmasına neden olabilir.  Lojistik tedarik sistemlerimiz özellikle bu idari süreçleri ortadan kaldırmakta ve müşterinin genel maliyetlerini indirmektedir. 

Kurduğumuz her bir sistem müşterinin özel ihtiyaçlarına göre ayarlanmaktadır ve basit bir KanFax sisteminden, yüksek hacimli kullanıcılar için tam Direct Line Feed sistemine kadar dağılım gösterebilir. 

Sizin için en iyi sistemi tavsiye edebilmemiz amacıyla tam bir üretim grubu anketi yapmak üzere sizi ziyaret etmemizi istiyorsanız, buraya tıklayınız

Global Teslimat 

Global teslimat modelinin etkin bir biçimde geliştirilmesinin öncüleriyiz.   

Yerel, ulusal ve uluslararası takımları içeren üç-aşamalı bir yaklaşımdan faydalanıyoruz.  

Global bir çözümün iletişim, kültür ve güvenlik gibi bazı engeller içerdiğinin farkındayız.  

Global teslimat modelimiz temelden bu engelleri aşacak şekilde tasarlanmıştır.  

En önemlisi de, TR’nin global teslimat opsiyonlarının müşterilerimize ihtiyaç duydukları kaliteyi ve ekonomik avantajları birlikte sağlamasıdır.   

Şirketiniz için global tedarik çözümleri konusunu görüşmek üzere sizinle irtibata geçmemizi istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız