Tasarım & Mühendislik

Araştırma & Mühendislik birimimiz, hem kendi ağımızı hem de müşteriye özel çözümleri destekleyen özel mühendislik disiplinlerini içermektedir. 

Aşağıda sıralananlar da dahil olmak üzere çok sayıda hizmet ve iş sunmaktayız: 

Test hizmetleri  

Bağlantı elemanı test olanakları dört kategoride özetlenmektedir. 

Kaplama 

Ebat 

Kurulum 

Mekanik 

Çizim disiplinleri 

2D & 3D endüstri standartlı CAD yazılımında masaüstü mühendislig˘i

Solidworks 2006 

3D Mekanik tasarım çözümleri     

3D modelleme   

Analiz araçları  

Veri yönetim çözümleri   

Çizim ve s¸artname olus¸turma & kontrol etme 

AutoCAD 14 

Global çapta kabul görmüs¸ dosya formatı ve çizim desteg˘i

Ürün Rasyonelleştirme 

Bir yandan maliyetleri azaltıp etkinliği artırmak ve bir yandan da işletmeniz için sadece doğru ürünleri almanızı sağlamak üzere ürün çeşitlerimizi gözden geçirmek ve rasyonelleştirmek amacıyla müşterilerimiz ile birlikte çalışıyoruz.  

Tam bir ürün rasyonelleştirme araştırma fiyatı vermek için sizinle irtibata geçmemizi istiyorsanız buraya tıklayınız

24-saat destek 

TR Bağlantı elemanları teknik web sitesi binlerce ürünün ebat bilgisini içermektedir. Bu sitede ayrıca müşterilerimize mevcut en kapsamlı ücretsiz bağlantı elemanı CAD kütüphanesine erişim olanağı sağlanmaktadır. Kütüphanede bulunan 20.000'i aşkın konfigürasyon ile ihtiyacınız olan bağlantı elemanının tam ölçüsünü belirleyerek doğru ebattaki modeli, 27 farklı 2D veya 3D formattan birinde indirebilirsiniz. Bu formatlar arasında: AutoCAD, Catia, Pro/Engineer, SolidWorks, DXF, IGES ve STEP yer almaktadır. 

Proje araç takımı, bağlama elemanlarının belirlenmesini olabildiğince kolay hale getirmek amacıyla tasarlanmıştır. Birçok mühendisin çok sayıda ayrı proje üzerinde çalıştığının ve bu projelerin çoğu zaman bağlantı elemanlarına ihtiyaç duyduğunun bilincindeyiz.  Proje Araç Takımı ile bağlantı elemanı özelliklerini sitemizden ilgili projeye kaydedebilirsiniz; böylece bunları daha sonra bulmak çok daha kolay bir hale gelmiş olur.  Araç takımımız ile: 

Sitemizde bulunan tüm parçalar için TR parça numaraları oluşturabilirsiniz 

Parçaları projelere kaydedebilirsiniz

İhtiyacınız olduğu sayıda proje yaratabilirsiniz 

Projelerinizi, dünyanın neresinde olursa olsun meslektaşlarınız ile paylaşabilirsiniz - bunun için sadece İnternet erişimine sahip olmaları yeterlidir 

TR'ye zaman kaybetmeden soru gönderebilirsiniz  

Online ürün Bilgi kaynağında yer alan makalelerimiz müşteri uygulama tasarımı ve montajlarına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.  

Diğer hizmetler arasında, kendi markamız bağlantı elemanlarının nasıl çalıştığını adım adım gösteren bir animasyon kütüphanesi, çevrim hesaplayıcısı ve sizleri en yeni haberler ve gelişimler konusunda bilgilendirmek amacıyla mühendislik bültenimize erişim yer almaktadır.   

Yeni Ürün Desteği 

Birçok şirket, iş yeni ürünler tasarlamaya geldiğinde bağlantı elemanlarını gözardı etse de, doğru seçim genel montaj masrafları ve bitmiş ürünün kullanım ömründe çok büyük farklar yaratabilir. 

Mühendislerimiz, mekanik montaj konusunda birer uzmandırlar ve maliyet, montaj yöntemi ve istenen performansı göz önünde bulundurarak her zaman doğru bağlantı elemanını tavsiye edebilirler. 

Size tasarım aşamasında nasıl yardım edebileceğimiz konusunda daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız